Університет банківської справи та бібліотека імені Костомарова провели урок фінансової грамотності

22 вересня студент 3 курсу Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи»  Михайло Павленко провів урок фінансової грамотності для учнів державного навчального закладу "Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва". Захід проходив у партнерстві з бібліотекою імені М. Костомарова Центральної бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва.

«Сьогодні у бібліотеці імені М. Костомарова спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи»  відкрили факультет фінансової грамотності, де учні загальноосвітніх шкіл можуть підвищити свій рівень фінансової обізнаності», - поділилася директор імені М. Костомарова Ліна Пескіна.

Перший урок фінансової грамотності був присвячений історії грошей.

Нагадаємо, на сьогодні курс вивчають понад 20 тисяч учнів із 750 шкіл у всіх областях України, підготовлено понад 100 тренерів та 500 вчителів. На цьогорічному 23 Форумі видавців у Львові відзнакою малого журі "Банкіри" нагороджено комплект електронних видань "Фінансова грамотність" за загальною редакцією ректора Університету банківської справи д.е.н. професора Тамари Смовженко.

****

ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.

Контактна особа:

Панченко Ольга