Презентація «Освітній проект «Фінансова грамотність» в Україні досвід та перспективи»

09 вересня о 14.00 в Львівському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» (вул. Коперника, 14, м. Львів) відбудеться презентація «Освітній проект «Фінансова грамотність» в Україні досвід та перспективи»у рамках проведення 23 Форуму видавців,  що відбудеться 15-18 вересня у Львові.

Презентація буде присвячена курсу «Фінансова грамотність» для учнів 2-10 класів, а також результатам моніторингу рівня знань учнів та психологічної готовності вчителів до викладання цього курсу.

Нагадаємо, робота Університету банківської справи щодо створення навчально-методичного забезпечення з фінансової грамотності була спрямована у наступних напрямах: курси за вибором для учнів 2-4 класів («Фінансова абетка» для 2 класів, «Фінансова арифметика» для 3 класів та «Фінансова поведінка» для 4 класів) та 5-9 класів («Родинні фінанси» для 5 класів, «Фінансово-грамотний споживач» для 6 класів, «Фінансова культура» для 7 класів, «Прикладні фінанси» для 8 класів та «Економіка і фінанси» для 9 класів), спецкурси з підвищення кваліфікації вчителів початкової і основної школи та інтерактивний курс для батьків. До 2019 року курс повинен бути впроваджений у всіх загальноосвітніх закладах І-ІІ рівнів акредитації в усіх регіонах України.

Електронна версія навчального посібника створена за методичною та фінансовою підтримкою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту розвитку фінансового сектору (USAID/Finrep II) з метою доповнення друкованих навчальних матеріалів з курсу «Фінансова грамотність».

Електронний посібник створений на основі паперового підручника «Фінансова грамотність» для учнів 10 класів загальноосвітніх шкіл для забезпечення викладання варіативного однойменного навчального курсу у школах України, який почав викладатися в січні 2012 року для 500 учнів із 13 шкіл у п’яти областях України (Львівській, Харківській, Донецькій, Черкаській та Київській).

Новий інтерактивний електронний навчальний посібник з фінансової грамотності містить анімації, інтерактивні завдання, тести, корисні посилання, додаткові матеріали для читання та звуковий дикторський супровід.

Сьогодні курс вивчають майже 20 тисяч учнів із 750 шкіл у всіх областях України, підготовлено понад 100 тренерів і 500 учителів.

Акредитація журналістів до 09 вересня 2016р. до 11.00

Реєстрація з 13.30-14.00 за адресою: вул. Коперника,14, м. Львів