В Університеті банківської справи проходить форум з кібербезпеки Dessert

19 травня 2016 року в ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулося відкриття форуму з кібербезпеки Dessert.

Головною особливістю CYBER FORUM 2016 DESSERT B2S–S2B є те, що він, базуючись на 10-річному досвіді проведення найбільшої в Східній Європі конференції з гарантоздатних (надійних і безпечних) інформаційних технологій DESSERT (Dependable Systems, Services and Technologies), спрямований на реалізацію концепції Business to Science (B2S) - Science to Business (S2B).

Форум об'єднав українські та світові компанії, розробників, наукові організації та університети, стартап-акселератори, експертів і інвесторів з Великобританії, Італії, Швеції, Естонії, Греції, Австрії та України для обговорення тенденцій та рішень в галузі сучасних технологій, IT-сервісів, надійності і кібербезпеки.

Форум включає панельні дискусії, семінари та пленарні засідання.

Організатори заходу – Університет банківської справи, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Науково-виробниче підприємство «Радій», Українська Секція ІЕЕЕ.

У даний час Університет банківської справи працює над відкриттям нової спеціальності «Кібербезпека в банківській сфері». Як зазначив кандидат технічних наук Олександр Гордєєв, у навчальному закладі вже відкрито Центр досліджень та розробки, створена лабораторія дослідження уваги і поведінки людини. Завдяки підтримці шведської високотехнологічної компанії «Tobii» та проектам Tempus «Модернізація післядипломної освіти з безпеки і стійкість в гуманітарних і промислових областях» та «Центру передачі знань – від прикладного дослідження і обміну технологічно-підприємницькими ноу-хау до розробки міждисциплінарних модулів» лабораторія була оснащена унікальним високотехнологічним обладнанням: портативним пристроєм – eye-tracker та мобільним – glasses (окуляри). Лабораторія проводить дослідження людино-машинної взаємодії та аудиту використання веб, мобільних і десктопних програмних додатків.

За словами Олександра Гордєєва, Університет банківської справи братиме участь у впровадженні Стратегії кібербезпеки України, яку у березні 2016 року підписав Президент України Петро Порошенко.

****

ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.

Контактна особа:

Панченко Ольга