Cyber Forum Dessert

19 травня 2016 року о 9.30 в ДВНЗ «Університет банківської справи» (вул. Андріївська,1, м.  Київ) відбудеться відкритя Cyber Forum Dessert.

Cyber Forum Dessert 2016 буде присвячений сучасним інформаційним технологіям, які створюють життя кібербпростору, забезпечують його діяльність і безпеку. Формат заходу: форум, панельні дискусії, семінари та пленарні засідання.

Форум об'єднає українські та світові компанії, розробників, наукові організації та університети, стартап-акселератори, експертів і інвесторів з Великобританії, Італії, Швеції, Естонії, Греції, Австрії та України для обговорення тенденцій та рішень в галузі сучасних технологій, IT-сервісів, надійності і кібербезпеки.

Cyber Forum Dessert 2016 спрямований на реалізацію концепції business to science (B2S) - science to business (S2B) на організаційному та науково-технологічному рівні, базуючись на 10-річному досвіді проведення найбільшої в Східній Європі конференції DESSERT (Dependable Systems, Services & Technologies).

Організатори заходу - Університет банківської справи, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Науково-виробниче підприємство «Радій», Українська Секція ІЕЕЕ.

Акредитація журналістів до 18 травня 2016р. до 11.00

Реєстрація з 09.00-09.30 за адресою: вул. Андріївська, 1, м. Київ

****

ДВНЗ «Університет банківської справи» – вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві. Розпорядженням Кабінету Міністрів України №666-р від 24.06.2015р. Університет банківської справи з 1 вересня 2015 року передано з управління Національного банку України до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Контактна особа:

Панченко Ольга