Круглий стіл: «Фінансова грамотність:досягнення та апробація електронного підручника»

15 квітня 2016 року о 11.00 в медіа-центрі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» у рамках 29-ої міжнародної спеціалізованої виставки "Освіта та кар’єра – 2016” відбудеться засідання круглого столу «Фінансова грамотність: досягнення та апробація електронного підручника».

Учасники заходу обговорять питання навчально-методичних матеріалів з фінансової грамотності для учнів 2-9 класів, інтерактивного електронного посібника «Фінансова грамотність» для учнів 10-х класів.

Новий інтерактивний електронний навчальний посібник з фінансової грамотності містить анімації, інтерактивні завдання, тести, корисні посилання, додаткові матеріали для читання та звуковий дикторський супровід.

Сьогодні курс вивчають понад 20 тисяч учнів із 750 шкіл у всіх областях України, підготовлено понад 100 тренерів та 500 вчителів. Проведення моніторингу у 2014-2015 навчальному році показало, що курс має значний позитивний вплив на зміну фінансової поведінки учнів.

У круглому столі візьмуть участь педагоги, викладачі вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, студенти та старшокласники, методисти районних відділів освіти а також представники Університету банківської справи та Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Організатори заходу – ДВНЗ «Університет банківської справи», Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

****

ДВНЗ «Університет банківської справи» – вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві. Розпорядженням Кабінету Міністрів України №666-р від 24.06.2015р. Університет банківської справи з 1 вересня 2015 року передано з управління Національного банку України до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Контактна особа:

Панченко Ольга