Фінал ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців із фінансової грамотності

08 грудня 2015 року в ДВНЗ «Університет банківської справи» (вул. Андріївська,1, м. Київ) о 14.00 відбудеться фінал ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців із фінансової грамотності.

Метою проведення турніру є оцінка, аналіз та узагальнення  результатів рівня знань учнів середніх навчальних закладів України, які вивчають курс «Фінансова грамотність».

Нагадаємо, 02 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось урочисте відкриття ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців із фінансової грамотності юних знавців курсу «Фінансова грамотність» та жеребкування команд учасників. 17 команд старшокласників із різних регіонів країни виявили бажання взяти участь у цих змаганнях. На дебатні «бої» Турніру було винесено 20 питань з різних аспектів фінансової діяльності. Протягом роботи журі доступ до електронної системи конкурсу, розміщеної на електронній платформі Університету банківської справи, було відкрито для учасників Турніру та усіх бажаючих. У фіналі візьмуть участь 6 команд, які будуть виборювати першість за уже знайомими з попереднього Туру правилами.

У листопаді 2014 року у Дніпропетровському університеті ім. А. Нобеля відбувся І Всеукраїнський турнір юних знавців із фінансової грамотності.

Сьогодні курс вивчають майже 20 тисяч учнів із 700 шкіл у всіх областях України. Проведення моніторингу у 2014-2015 навчальному році показало, що курс має значний вплив на фінансову поведінку учнів. Зростання рівня фінансової грамотності позитивно впливає на їх фінансову поведінку, на процес складання та ведення бюджету, здійснення заощаджень та усвідомлення важливості фінансової грамотності.

Організатори турніру – Міністерство освіти і науки України, Національний банк України, Комітет Верховної ради України з питань фінансів та банківської діяльності, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, АТ «Ощадбанк», ДВНЗ «Університет банківської справи», ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

 

Акредитація журналістів до 07 грудня 2015р. до 14.00

Реєстрація з 13.30-14.00 за адресою: вул. Андріївська,1, м. Київ

 

****

ДВНЗ «Університет банківської справи» – вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві. Розпорядженням Кабінету Міністрів України №666-р від 24.06.2015р. Університет банківської справи з 1 вересня 2015 року передано з управління Національного банку України до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Контактна особа:

Панченко Ольга

Прес-служба Університету банківської справи

тел.: +38(044) 425-02-06, + 38 (067) 909-10-82

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   URL: www.ubs.edu.ua