Університет банківської справи підписав угоди з Нацкомфінпослуг

ДВНЗ «Університет банківської справи» підписав додаткові угоди про розширення співробітництва з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

За словами, проректора з навчально-методичної роботи Університету банківської справи д.е.н., професора Ірини Кравченко угоди розширюють співробітництво між Університетом та Нацкомфінпослуг у напряму сумісної організації та проведення підвищення кваліфікації для осіб, які здійснюють діяльність на ринках фінансових послуг України. Зокрема, керівників та головних бухгалтерів ломбардів, керівників та головних бухгалтерів фінансових компаній, які надають фінансові послуги, а саме: з надання коштів у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту за власні кошти, фінансового лізингу, факторингу, гарантій, поручительств, обміну валют, а також інших кредитних установ.

****

ДВНЗ «Університет банківської справи» – вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві. Розпорядженням Кабінету Міністрів України №666-р від 24.06.2015р. Університет банківської справи з 1 вересня 2015 року передано з управління Національного банку України до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Контактна особа:

Панченко Ольга