Студенти Університету банківської справи збиратимуть кошти для порятунку архітектурної перлини Львова

30 жовтня 2015 року Львові пройде масштабний благодійний студентський захід України «Аукціон надій», ініційований студентами Університету банківської справи. Цього року партнерами проекту стали – Український католицький університет, "Львівська Політехніка" та Національний аграрний університет за підтримкою Львівської міської ради.

Студенти збиратимуть кошти для відновлення скульптурної композиції «Рільництво. Ощадність. Промисловість», що з 1891 року прикрашає Львівський музей етнографії та художнього промислу.

Цю архітектурну перлину Львова, створену львівським скульптором італійського походження Леонардом Марконі, називають ще львівською статуєю Свободи через схожість зі знаменитою Статуєю Свободи у Нью-Йорку. Скульптура понад сто років не реставрувалася. За попередніми підрахунками вартість проекту становитиме близько 1000000 грн.

Студенти прагнуть не лише відновити  історичну перлину Львова, а об’єднати зусилля усіх небайдужих задля збереження історії, відродити та популяризувати ідею  ощадності, єдності та взаємодопомоги в Україні, започатковану митрополитом Андреєм Шептицьким, 150-річчя з дня народження якого вшановують. То ж студенти проведуть дискусійні клуби, круглі столи задля обговорення та популяризації ідей ощадності та благодійності.

29 вересня 2015 року відбудеться благодійний концерт у Львівській опері, молодь збиратиме також гроші через Спільнокошт, розповсюдженням ювілейних марок та флешмобами. У завершальному благодійному аукціоні, що пройде у Всесвітній день заощадження 30 жовтня у Музеї етнографії та художнього промислу (м. Львів), візьмуть участь впливові політики, бізнесмени, банкіри, фінансисти. Лотами стануть цінні речі, надані відомими українцями.

****

ДВНЗ «Університет банківської справи» – вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві. Розпорядженням Кабінету Міністрів України №666-р від 24.06.2015р. Університет банківської справи з 1 вересня 2015 року передано з управління Національного банку України до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Контактна особа:

Панченко Ольга