До уваги студентів! Оголошено конкурсний відбір на програми академічної мобільності Еразмус+

Оголошується конкурс для участі в конкурсному відборі на семестрове навчання (лютий-червень 2016 р.) в рамках програми академічних обмінів Еразмус+ за рахунок повного грантового фінансування.

•  у Вроцлавському економічному університеті (Республіка Польща) для студентів ІІ-ІV курсів. Рівень знання мови – англійська В2 або польська В1 (в залежності від мови програми навчання).
  •  у Вроцлавському економічному університеті (Республіка Польща) для студентів V-VІ курсів. Рівень знання мови – англійська В2 або польська В1 (в залежності від мови програми навчання).
  •   у Краківському економічного університеті (Республіка Польща) для студентів ІІ-V курсів.Рівень знання мови – англійська В2.

Для участі у конкурсі потрібно подати СV (обов’язково вказати інформацію про та рейтинг успішності та участь у науковій роботі), копію першої сторінки закордонного паспорту та  копії сертифікатів про знання мови (при наявності). Обов’язково потрібно вказати ВНЗ, для навчання в якому ви подаєте документи для відбору.

Документи подаються на профільну кафедру до 11 листопада(відділ міжнародних зв’язків УБС документи не приймає).

За додатковою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв’язків Університету (к. 206).