Відомі львівські підприємці допоможуть студентам досягати бізнес-успіху

17 жовтня у рамках відкриття креативного простору для молоді у Львові відбудеться презентація проекту «Стань успішним в Україні!». Мета проекту, ініційованого Університетом банківської справи, Львівською міською радою, Львівським обласним центром зайнятості, Бізнес-школою УБС, та IQholding – дати шанс молодим людям реалізувати власні ідеї та бізнес-проекти за підтримки менторів – досвідчених та успішних підприємців.

Презентація проекту «СТАНЬ УСПІШНИМ В УКРАЇНІ!» пройде у форматі «круглого столу» за участю представників влади, місцевого самоврядування, освітніх установ, підприємницького середовища, ділових кіл та молоді.

Організатори проекту планують відібрати на конкурсній основі 30 найвдаліших бізнес-ідей, поданих студентами. Переможці зможуть пройти бізнес-навчання та будуть реалізовувати свої ідеї у партнерстві з менторами – підприємцями, які вже створили свою історію успіху та готові стати наставниками для молодих, серед них зокрема керівники відомих українських компаній таких, як: Холдинг емоцій !FEST, Franchise Group, IDS Group, ІТ-компанія N-iX, IQholding, туристична фірма «Трайдент», Файна Berry, страхова група «ТАС», Горіховий дім, Tikitai, Самбай, будівельна компанія  та інші.

Цього ж дня о  у конференц-центрі «IQholding» (пр. Т. Шевченка 9) відбудуться безкоштовні лекції, майстер-класи та зустрічі з успішними людьми. Зокрема, свої відкриті лекції прочитають: заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, співзасновник Холдингу емоцій «!FEST» Андрій Худо ; Микола Стецьків  «Файна Berry», Северин Хобзей «Tikitai»,бізнес-тренер Людмила Калабуха, Юрій Самець «Самбай».

Програма заходу:

10.00 – 11.15  Конференц-центр «IQholding», Зал №1

Презентація проекту «Стань успішним в Україні!» у форматі «круглого столу» з представниками органів влади, місцевого самоврядування, освітніх установ, підприємницького середовища, ділових кіл та молоддю.

12.00 – 12.45

Прес-конференція за участю Чернюка Віталія Івановича, керівник експертної групи з комунікацій і стратегічного планування директорату інновацій та трансферу технологій,

Міністерство освіти і науки України,  представників ДВНЗ «Університет банківської справи», Львівського обласного центру зайнятості, IQholding, бізнесу та молоді у Львівському прес-клубі реформ.

12.00 – 15.00 Конференц-центр «IQholding», Зали №1-3

Майстер-класи та зустрічі з молоддю.