Київські студенти відвідали ПУМБ

05 жовтня студенти Інституту банківських технологій та бізнесу першого курсу спеціальності «Фінанси та кредит» прийшли на зустріч з фахівцями центрального офісу Першого українського міжнародного банку — діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях.

pumb

Тож екскурсія по ПУМБ почалася з огляду операційного залу, зони обслуговування корпоративних та VIP-клієнтів банку, а також індивідуальної кімнати для проведення переговорів та обслуговування клієнтів. Зустріли і супроводжували під час візиту – Володимир Завгородний, начальник управління по роботі з адміністративним персоналом та Світлана Тихоненко, начальник управління з розвитку бренду роботодавця. Студентам показали і розповіли про принципи роботи з клієнтами банку, зокрема про застосування інструментів B2B business в його діяльності, а також депозитарій, в якому клієнти банку зберігають все для них цінне — від коштовностей і грошей — до документів та особистих речей.

Директор департаменту інвестиційного бізнесу Антон Стаднік розповів студентам як працює казначейство, що таке міжбанківський ринок, як відбуваються торги, як формується курс на день.

Цікавою для студентів стала інформація від Володимира Завгороднього щодо методики оцінювання результатів роботи працівників та системи їх винагородження за ефективне виконання посадових обов'язків. Зокрема, Світлана Тихоненко проінформувала студентів про можливості проходження практики та працевлаштування в банку.

За словами студентів, зустріч з фахівцями банку була для них корисною, тому що вони отримали цікаву інформацію про діяльність банку та можливістю поспілкуватися з представниками банківської системи України.