Студенти УБС привітали викладачів із професійним святом

Інститут банківських технологій та бізнесу відзначив День працівника освіти. Студенти привітали працівників Університету банківської справи з їхнім професійним святом, влаштувавши святковий концерт. Студенти співали, читали вірші, виконували музичні композиції на скрипці та гітарі.

12077032 1657443661202643 1093592729 n

Студенти усіх курсів відзняли спільне відео-привітання, аби подякувати працівникам університету за плідну працю та побажати наснаги у роботі. До привітань долучився директор Інституту банківських технологій та бізнесу Університету банківської справи Руслан Костирко. Він зазначив, що День працівника освіти – це професійний новий рік працівників УБС.

Студентською радою до дня працівника освіти проводилося опитування серед студентів. Мета опитування – визначити найкращого викладача. В анкеті були різні номінації, а студенти на свій розсуд вписували прізвище викладача. Тож за результатами опитування, звання «викладач-мудрість» отримала Тамара Смовженко, «викладач-креатив» - Анжела Кузнєцова,  «викладач-доброта» - Ірина Кравченко, «викладач-тренер» - Руслан Костирко, «викладач-натхнення» - Тетяна Гірченко, «викладач-новатор» - Оксана Стороженко, «викладач-позитив» - Ірина Бурлакова,  «викладач-ініціатор» - Ірина Дмитренко, «викладач-серденько» - Наталія Слав’юк, «викладач-цікавинка» - Андрій Захарчук, «викладач-енерджайзер» - Вікторія Рудевська.