В Університеті відбувся семінар з питань заощадження

01 жовтня в Університеті банківської відбувся семінар на тему «Ідеї заощадження в сучасному мисленні». На семінарі було розглянуто ідею ощадності, єдності та взаємодопомоги в Україні, започатковану митрополитом Андреєм Шептицьким, 150-річчя з дня народження якого ми вшановуємо у цьому році.

 seminar

На думку, директора Школи вирішення проблем Вадима Ромащенко ощадність та заощадження є складовою розвитку інноваційної економіки, суспільства та інтелектуальної діяльності людини. Він зазначив, що ідея заощадження є передумовою для відкриття нового мислення, що призводить до розвитку на якісний рівень сучасного мислення життя окремої людини, а також суспільства.

Як зауважила, голова студентської ради Інституту банківських технологій та бізнесу Чирва Настя завдяки семінару вона розширила світогляд, а також отримала навички у сприйнятті ідеї заощаджень для їх подальшого використання в прийнятті ефективних рішень.

Захід проводився в рамках проведення Х Аукціону надій «Працюй, зберігай, примножуй!», що відбудеться 30 жовтня 2015 року у Музеї етнографії та народного промислу у м. Львів.