У Львові провели унікальний захід «Студент на один день»

1 жовтня у Львівському інституті Університету банківської справи відбувся незвичайний профорієнтаційний захід. Студенти інституту провели тренінги з фінансової грамотності, комп’ютерних навичок, а також майстер-клас «Танцюють всі!» для людей старшого віку.

Під час першої лекції з фінансової грамотності усі присутні дізналися як безпечно користуватися платіжною карткою (не передавати третім особам, не встановлювати найпростіший пароль та інше), а також за якими критеріями обирати банк для вкладень своїх заощаджень.

studentnaDen

«У світі, де технології швидко розвиваються, старшим людям важко адаптуватися до змін, – розповіла одна з лекторів, студентка Бенед Юлія. - Це нам здається, що користуватися пластиковою карткою, телефонувати рідним за кордон, вести переписку онлайн – елементарно, бо ми народилися в інформаційному суспільстві. А для наших бабусь та дідусів досить складно. А без цих навичок сьогодні не обійтись».

Тож під час практичного заняття з комп’ютерних навичок  старших людей навчали здійснювати дзвінки по Skype, зареєструвати поштову скриньку, користуватися пошуковими системами в Інтернеті та інше.

Марія Іванівна, вчитель з багаторічним стажем, поділилася враженнями: «Я так уважно слухала студентів, як мене слухали колись учні. Наступного разу хочу більше почути про подорожі Україною і світом, на практиці побачити як здійснювати розрахунки через Інтернет. Цікава зустріч, я би з радістю прийшла ще».

У планах Університету банківської справи реалізувати на своїй базі проект «Університет третього віку», де люди похилого віку зможуть здобувати нові знання та вести активний, повноцінний спосіб життя навіть на пенсії. Як відомо, в Україні пенсіонери – це третина населення. Вони досі залишаються без належної уваги суспільства, позбавлені можливості жити на пенсії повноцінно та активно.