Доктор Локхед з Інституту Левітта читає лекції студентам УБС

29 вересня студенти Університету банківської справи у Києві, Харкові, Черкасах та Львові в он-лайн режимі прослухали лекцію з комерційного права доктора Роберта Локхеда (США).

Зустріч відбулась на базі Черкаського інституту Університету банківської справи і проводилась англійською мовою. Це вже друга зустріч професіонала-правника з Інституту Левітта з нашими студентами.

Як відомо, Інститут Левітта залучає до викладання демократичних принципів, верховенства права та етичних стандартів найвидатніших фахівців в галузі міжнародних відносин. «Для мене дуже важливий інтерактивний формат спілкування зі студентами», – сказав пан Локхед на початку зустрічі. Впродовж лекції на практичних прикладах він пояснював сутність торгівельних операцій та угод. Професор запрошував студентів відчути себе професійними учасниками ринку. За його словами, в комерційній діяльності ніколи не можна нехтувати двома речами: фінансуванням безпеки (security financing) та безпекою операцій (secure transaction).

Роберт Локхед розповів про єдиний торговий кодекс UCC (Uniform Commercial Code) США, який регулює операції купівлі – продажу товарів між професійними учасниками ринку, реєстрацію комерційних юридичних осіб, відносини комерційного посередництва, обіг цінних паперів і деякі інші галузі. У деяких країнах торгівельне право виділяється як самостійна галузь і регулюється торгівельним кодексом, в Україні замість торгівельного права існує Господарський кодекс. На думку лектора, обізнаність населення в правовій галузі – дуже важлива. «Ти завжди маєш знати, що робити та куди звернутись у випадку, якщо щось в твоїй комерційній діяльності пішло не так», - зазначив Роберт Локхед.