Університет змінив назву

На підсумковому в цьому навчальному році засіданні Вченої ради затверджено новий статут Університету, відповідно до якого навчальний заклад перейменовано в ДВНЗ «Університет банківської справи», а Інститут магістерського та післядипломного навчання в Інститут банківських технологій та бізнесу .

Члени Вченої ради затвердили також положення «Про навчально-наукові інститути» і проголосували за обрання на вакантні посади науково-педагогічних працівників.

За словами голови Вченої ради, ректора Університету банківської справи Тамари Смовженко, за підсумками 2014/2015 н.р. університет займає 178 місце – Webometrics, 123 місце – Scopus та 61 місце у рейтингу «ТОП 200 кращих університетів України».

Серед основних завдань на наступний рік Тамара Смовженко виокремила: розширення співпраці з роботодавцями, інтеграцію в науковий та освітній простір, формування відкритих та загальнодоступних ресурсів з інформацією про діяльність Університету та забезпечення доступу до таких ресурсів

.

На засіданні Вченої ради обговорили питання залучення іноземних студентів, участь у міжнародних грантах, проаналізували результати роботи приймальної комісії, навчально-методичної роботи, розвиток дистанційного навчання та наукової роботи.