Студенти Університету банківської справи навчалися за обміном у Краківському економічному університеті

У рамках співпраці Університету банківської справи та Краківського економічного університету, студенти університету скористалися чудовою нагодою навчатися у Кракові протягом 1 жовтня 2019 року - 16 лютого 2020 року.

У семестровому обміні взяли участь студенти Львівського Анатолій-Олег Швед, Черкаського інститутів  Григорій Кабенгеле та Вячеслав Мельник Інституту банківських технологій та бізнесу Університету банківської справи.

За словами Анатолія-Олега Шведа, протягом навчання у Краківському економічному університеті є можливість обирати предмети для вивчення,  тобто з наданого переліку занять в різні дні та на різний час вибрати найбільш прийнятний для себе згідно до свого графіку.  Також всі лекційні матеріали можна знайти на університетському порталі Moodle та з більшості предметів є питання у форматі тестів, що надає можливість підготуватися до практичних занять та екзаменів.

Анатолій-Олег Швед зазначає, що у Краківському економічному університеті навчають використовувати знання на практиці. Таким чином, навчання в університеті проходить цікаво, взнаєш багато чого нового. Окремого колориту надає спілкування з однокурсниками зі всіх можливих країн світу.