Студенти Києва провели інтерактивну лекцію з фінансової грамотності для учнів Технічного ліцею Шевченківського району

28 листопада студенти Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» спільно з представниками АТ «Ощадбанк» провели для учнів Технічного ліцею Шевченківського району інтерактивну лекцію з фінансової грамотності.

Успішна співпраця між Університетом банківської справи та Технічним ліцеєм Шевченківського району триває багато років.

Нагадаємо, 24 лютого 2009 року було підписано угоду про співпрацю між Університетом банківської справи та Технічним ліцеєм Шевченківського районного управління освіти в м. Києві.

30 вересня 2009 року було відкрито кабінет банківської справи, в якому започатковано проведення занять з фінансової грамотності.