Студенти Інституту банківських технологій та бізнесу фіналісти NBU University Challenge 2019

22 листопада команда Інституту банківських технологій та бізнесу (наставник – асистент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ольга Кліщук, капітан – Олексій Майстренко) взяли участь у фіналі І-го Всеукраїнського студентського змагання «Монетарна політика: виклик НБУ університетам». Команда інституту зайняла 3 місце у NBU University Challenge 2019.

У заході також взяли участь наступні команди з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час фіналу кожна команда змогла уявити себе на місці членів Комітету монетарної політики Національного банку України та презентувала журі, яке виконувало роль Правління Центрального банку, рекомендації з монетарної політики. Зокрема, необхідно було переконати присутніх в їхній оптимальності, зважаючи на поточну макроекономічну ситуацію в країні, її прогноз та інфляційні очікування.

До складу журі увійшли представники Національного банку України, Дармутського коледжу (м. Дармут, США), CFA Society Ukraine.

Студенти Інституту банківських технологій та бізнесу отримали сертифікати на стажування в Національному банку України, пам’ятні монети.

Загалом у NBU University Challenge 2019 взяли участь 42 команди з 26 університетів, 12 областей України та Києва.