Підписано меморандум про співпрацю з в’єтнамським Університетом економіки та права

Сьогодні, у Києві між ДВНЗ «Університет банківської справи» з Університетом економіки і права (м. Хошимін, В'єтнам) було підписано меморандум про співпрацю.

Зокрема, меморандумом передбачається співпраця в напрямі науково-дослідної роботи у сфері грошово-кредитної політики, банківської справи, цифрового банкінгу; академічної мобільності науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів та докторантів; публікації наукових статей.

«У рамках меморандуму передбачається співпраця у створенні спільних освітніх програм на бакалавраті та магістратурі», - зауважив проректор з  наукової  роботи та міжнародного співробітнтцва д.е.н., професор Олександр Барановський. Також він проінформував проректора Університету економіки і права Хоанга Конаг Джиа Кхана про програми подвійних дипломів та освітні програми в Університеті банківської справи.