Студентка Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» серед дев’яти кращих студентів Харківщини, що отримуватимуть персональну стипендію імені О.С. Масельського на 2019-2020 навчальний рік

Студентка Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» 2 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Анна Калініна отримуватиме персональну стипендію імені О.С. Масельського на 2019/2020 н.р.

Персональну стипендію імені О.С. Масельського на 2019/2020 н.р. призначено відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації №206 від 02.09.2019р. «Про виплату обласних стипендій і персональних стипендій імені О.С. Масельського студентам закладів вищої освіти та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (заклади фахової перед вищої освіти)».

Стипендія заснована з метою поліпшення соціального захисту, стимулювання творчої активності та за активну участь у громадській роботі, високі моральні якості і призначається один раз на рік за результатами літньої екзаменаційної сесії на підставі рішення стипендіальної комісії при облдержадміністрації (після закінчення другого курсу навчання).