У Києві відбулася гра «Заощадження»

27 лютого студенти Інституту банківських технологій та бізнесу взяли участь у діловій грі – бізнес-симуляції з питань заощадження.

 Гра «Заощадження» відбулася у рамках підготовки до Global Money Week 2019 (25-31 березня 2019 року). Її проводили два сертифіковані тренери – викладачі Інституту банківських технологій та бізнесу, а саме: декан Факультету банківських технологій та бізнесу к.е.н., доцент Оксана Стороженко та к.е.н, професор Тетяна Гірченко.

«Заощадження» – унікальна гра побудована на основі роботи німецьких ощадних кас, розроблена на європейський манер та адаптована для України. Протягом гри учасники з’ясували, яка мета заощаджень, які їхні переваги і який баланс плюсів та мінусів, який повинен бути врахований, коли мова йде про заощадження. В результаті гри кожен чітко розумів, чому потрібно заощаджувати, які цілі та можливості заощаджень, яким чином можна заощаджувати і коли, тобто на яких етапах життя важливо страхувати себе на майбутнє, заощаджуючи.

Директор Інституту банківських технологій та бізнесу д.е.н, професор Наталя Швець поставила перед науково-педагогічними працівниками та студентами завдання провести навчальні заняття в рамках Global Money Week у партнерських закладах освіти з метою підняття рівня фінансової грамотності населення.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року Університет банківської справи та Фонд ощадних кас з міжнародного співробітництва (Німеччина) підписали меморандум про наміри, яким передбачено впровадження «Гри «Заощадження» в Україні.