День відкритих дверей у Харківському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи»

23 лютого в Харківському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся День відкритих дверей.

До інституту завітали школярі з міст Дніпро та Бахмут (Донецька область), а також з смт Андріївка (Балаклеївський район Харківської області). На них чекали знайомство зі спеціальностями, які пропонує інститут, гості мали змогу більше дізнатися про умови вступу, навчання, про перспективи працевлаштування випускників.

На Дні відкритих дверей було презентовано інформаційний сайт Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» для вступників 2019 року.

Також на абітурієнтів та їхніх батьків велике враження справило знайомство з викладачами і студентами Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» та знайомство з його матеріально-технічною базою.