Студенти Інституту банківських технологій та бізнесу дізналися більше про можливості закордонного навчання та стажування

14 лютого проректор з навчально-виховної роботи та міжнародної роботи Олексій Другов зустрівся зі студентами Інституту банківських технологій та бізнесу.

 У ході зустрічі обговорювалися питання закордонного навчання та стажування для студентів Університету банківської справи у 2019 році.

Зокрема, за програмою подвійного диплому студенти зможуть отримати диплом бакалавра як Університету банківської справи, так і одного з кращих економічних Університетів Центральної та Східної Європи – Краківського економічного університету. Набір студентів відбувається на спеціальності «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування».Обговорено питання участі студентів інституту у семестрових обмінах закордоном. Зокрема, вони можуть безкоштовно вчитись за обміном у Краківському та Вроцлавському економічних університетах, Латвійському університеті, Познанській політехніці, Кавказькому університеті. В Університеті діють підписані з європейськими ЗВО угоди за програмою Еразмус +, в рамках яких є можливість вчитись за кордоном за кошти Європейського союзу.

Щороку студенти Університету беруть участь у семінарі «Міжнародний тиждень центральних банків», що проходить в Університеті прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина). У Польщі студенти проходять практику у найбільшому банку Центральної та Східної Європи PKO BP SA та вивчають досвід провідних банківських установ, знайомляться з інноваціями на європейському фінансовому ринку та налагоджують корисні контакти, які стають незамінними у майбутньому. Під час практики студенти детально знайомляться з діяльністю банківської системи Польщі, відвідують тренінги, беруть участь у цікавих воркшопах, зустрічах та дискусіях. За результатами участі у міжнародних стажуваннях студенти також отримують сертифікати.