Студенти Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відвідали тренінг щодо розвитку співпраці між владою та громадянським суспільством

12 лютого представники студентського самоврядування Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» взяли участь у навчальному тренінгу на тему: «Координація зусиль та розвиток співпраці між волонтерськими організаціями, закладами вищої освіти, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування».

Учасники навчального заходу на прикладах проектів для учнівської та студентської молоді «Leaderland» та «Кампус» розглянули такі види волонтерської роботи, як наставництво та менторство.

Також у форматі дискусії студенти Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» обговорили питання комунікації та координації волонтерів через наступні благодійні проекти: інтернет-платформу «Добро», «Food for life» та проведення соціологічних досліджень.

«Ми отримали велику кількість надзвичайно корисної інформації, нові методи співпраці між владою та громадянським суспільством, – каже голова Студентської ради Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Сергій Лозовий, – Тренінг надав можливість дізнатися бути волонтерами та менторами у проектах для учнівської та студентської молоді».

За словами Сергія Лозового, участь у тренінгу є підґрунтям подальшої активізації волонтерського руху серед студентства Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

У заході взяли участь більше сотні представників громадських організацій та закладів вищої освіти Харківської області, які активно займаються волонтерською та соціальною роботою і бажають спільно проводити проекти направлені на покращення добробуту в Україні.

Навчальний тренінг реалізовано за ініціативи громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації», громадської спілки «Харківський університетський консорціум», благодійної організації «Український Благодійний Альянс» та громадської ради при Харківський обласній державній адміністрації.