Зустріч з Київською торгово-промисловою палатою

21 січня в Університеті банківської справи відбулася зустріч з першими керівниками Київської торгово-промислової палати, під час якої обговорювалися питання подальшої співпраці.

Як зауважила ректор Університету, Анжела Кузнєцова, перспективними напрямами спільної роботи є надання освітніх послуг для членів палати, комерціалізація результатів наукової діяльності, а також проектно-грантова робота у сфері науки та освіти.

Учасникам зустрічі було презентовано проект Стратегії розвитку ДВНЗ «Університет банківської справи» на 2019-2022рр. Водночас, представники Київської торгово-промислової палати представили відеофільм про основні напрями роботи палати та про можливі спільні проекти.

Протягом 2018 року науково-педагогічні працівники  Університету банківської справи були спікерами для навчання малого та середнього бізнесу. Нині Центр інформаційної підтримки бізнесу Київської торгово-промислової палати тісно співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо підтримки малого та середнього бізнесу київського регіону в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Саме в цьому контексті, були обговорені перспективи розвитку співпраці, зокрема:  співробітництво з іноземними посольствами  і консульськими установами, розширення організації спільних науково-освітніх заходів для представників малого та середнього бізнесу за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, розвиток нових освітньо-тренінгових послуг у сфері кібербезпеки та кіберстрахування, сприяння підвищенню іміджу Університету банківської справи шляхом його позиціонування на сайті та офіційних виданнях Київської торгово-промислової палати.

Нагадаємо, Університет банківської справи є членом Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України з липня 2016 року.