Співпраця з роботодавцями – дуальна освіта

ВІД СПІВПРАЦІ З РОБОТОДАВЦЯМИ  - ДО ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ

ВІД СПІВПРАЦІ З РОБОТОДАВЦЯМИ  - ДО ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ

АТ "Райффайзен Банк Аваль"

Для студентів Університету  банківської справи відкриваються можливості співпраці з АТ "Райффайзен Банк Аваль"  в рамках Recruitment Day IT_UGEN!:

  • щодо розгляду на відкриті вакансії  АТ "Райффайзен Банк Аваль"- можна перейти за посиланням: https://www.aval.ua/ru/vacancy/show_kiev/. У випадку зацікавленості,  надсилається CV на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа зазначається назва вакансії.
  • щодо програми стажування  АТ "Райффайзен Банк Аваль" - у випадку зацікавленості, надсилається CV  на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  для участі у відборі до програми стажування. У темі листа зазначається: "Стажування за напрямком (вказується бажаний напрямок) ". Для ознайомлення з програмою стажування можна перейти за посиланням: https://www.aval.ua/vacancy/show_kiev/?id=1637
  • щодо оформлення  проведення практики в АТ "Райффайзен Банк Аваль"- у випадку зацікавленості, заповнюються та надаються документи, згідно переліку на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  У темі листа зазначається: "Практика".

Перелік вакансій, що надаються АТ "Райффайзен Банк Аваль"

Пакет необхідних документів для  співпраці з АТ "Райффайзен Банк Аваль"  в рамках Recruitment Day IT_UGEN можна скачати тут.

 УВАГА! документи заповнюються від руки українською мовою без виправлень та помилок. Документи надаються  за 10 робочих днів до початку практики.