Університет банківської справи – унікальний державний заклад вищої освіти IV рівня акредитації, що з 1940 року здійснює підготовку здобувачів вищої освітиі забезпечуєінтегрований розвиток емоційного інтелекту та фахових знань міжнародного рівня в умовах невизначеності, швидких змін та цифрової економіки.

  Університет здійснює підготовку здобувачів вищої освіти освітніх ступенів бакалавр та магістр  за сучасними освітніми програмами.

  УБС пропонує знання в форматі 24/7, тобто безперервно. Відповідно ми розвиваємо Інтернет комунікації,e-learning формат в освітньому процесі.

  У майбутньому світі мережевої цифрової економіки, цінними є вміння засвоювати нову інформацію, креативність, саморозвиток протягом життя. В УБС цілеспрямовано впроваджується Концепція формування моделі навчання здобувачів вищої освіти у сфері бізнесу та фінансових операцій з урахуванням потреб майбутнього та підвищення якості освіти за кожним освітнім рівнем.

  Принциповою відмінністю є впровадження УБС-студій для всіх студентів. Це абсолютно нестандартний формат освіти.Для студентів впроваджено УБС-студія «Тайм менеджмент та ділові комунікації», УБС-студію «Лідерство та командна робота».

  Міжнародна сертифікація освітніх програм в професійних міжнародних організаціях та асоціаціях: АССА, CISCO, SAP. Студентиможуть проходити стажування та складати іспити на одержання міжнародних сертифікатів та членства.

  УБС має 14 чинних угод по програмам академічних обмінів Еразмус+. Студенти УБС мають можливість навчатись за програмами «подвійних» дипломів.

  Крім міжнародної мобільності наші студенти навчаються за програмою обміну студентів між інститутами УБС – в КиєвіЛьвові, Харкові  та Черкасах