Комплекс «Економосвіта»

ekonom osvitaНауково-навчальний комплекс «Економосвіта» було створено у 2003 році з ініціативи Львівського інституту УБС, Інституту регіональних досліджень НАН України, Національного університету «Львівська політехніка», Тернопільського національного економічного університету.

«Економосвіта» забезпечує інтеграцію академічної науки в навчальний процес. Учасники комплексу готують науково-економічну еліту: кандидатів і докторів наук; проводять спільну навчально-методичну, дослідну та видавничу діяльність, поглиблюють міжнародну співпрацю.

До компетенції «Економосвіти» належить також організація спільних наукових досліджень та апробація їх результатів; забезпечення безперервного багаторівневого процесу навчання  молоді, котра здобуває вищу економічну освіту; спільна діяльність науково-педагогічних колективів у галузі нових технологій навчання, методичного забезпечення дисциплін; організація ефективної підготовки висококласних фахівців у сфері економіки.

До Координаційної ради науково-навчального комплексу «Економосвіта» входять:

 

Положення про проведення конкурсу наукових робіт з проблем розвитку регіональної економіки та транскордонного співробітництва  імені М.І.Долішнього

 Інформація про результати роботи Науково-навчального комплексу «Економосвіта» імені академіка Мар’яна Долішнього у 2018 році

Оголошення про проведення конкурсу у 2020 році