Кузнєцова Анжела Ярославівна

Ректор

доктор економічних наук, професор

Телефон: +38 (044)  462-53-05

Народилася у місті Львові.

Освіта

У 1992 році закінчила Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю «Механізована обробка економічної інформації», кваліфікація – інженер-економіст.

У 1999 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Економічне зростання в умовах ринкової трансформації економіки України» зі спеціальності "Економічна теорія" у Львівському державному університеті імені Івана Франка, здобувши науковий ступінь кандидата економічних наук. У 2005 році захистила докторську дисертацію на тему: «Інвестиційно-інноваційна діяльність та система її фінансового забезпечення» зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит» у Державній установі «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

Вчене звання доцента отримала в 2004 році, професора – у 2008 році.

Публікації

Автор понад 150 наукових праць з проблем розвитку фінансово-кредитної сфери, фінансових ринків, забезпечення фінансової стабільності, у т.ч.: 24 монографій, 8 підручників і навчальних посібників, 72 наукових статей у фахових виданнях. Співавтор підручників з «Фінансової грамотності» для вчителів і учнів.

Google Scholar

Член спеціалізованої вченої ради Д 26.883.01 в ДВНЗ «Університет банківської справи» за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит та  спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит. Член редколегій наукових журналів: Вісник Університету банківської справи, «Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики», «Фінансовий простір» та «Економічний форум» Луцького національного технічного університету.

Нагороди

• Почесна грамота Львівської обласної Ради, 2005 рік.
  • Пам'ятний знак – ювілейна медаль з срібла «Львівський банківський інститут Національного банку України», 2005 рік.
  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України, 2008 рік.
  • Нагрудний знак "Відмінник утворення України" Міністерства освіти і науки України, 2011 рік.
  • Пам’ятна медаль з латуні "20 років Національному банку України", 2011 рік.
  • Подяка Голови Національного банку України, 2015 рік.
  • Звання «Заслужений економіст України», 2017 рік.