09.04.2020
Конференція

ІX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції»

У Харківському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться ІX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів.
02.04.2020
Конференція

XХ Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи»

У Львівському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудеться міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та студентів.
20.03.2020
Конференція

VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики»

У Харківському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики».
04.02.2020
Навчання

Підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів фінансових компаній

В Університеті банківської справи відбудетьсяпідвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів фінансових компаній.
28.01.2020
Навчання

VІ Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

28-29 січня 2020 року на базі ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться VІ Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність».