Навчання для кредитних посередників

вул. Андріївська,1, м. Київ
+38 (044) 425-96-12
Бізнес-школа Університету банківської справи

В Університеті банківської справи відбудеться підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів (та осіб, що їх заміщують) фінансових організацій,які надають фінансові послуги з надання коштів у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту, надання послуг з фінансового лізингу, надання послуг з факторингу, надання гарантій та поручительств, адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи». По закінченню навчання видається свідоцтво встановленого зразка.

За результатами екзамену, що проходить у формі тестування та співбесіди, слухачі отримують «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації».